Kiideva Muinastulede Öö 2021

Augustikuu viimasel laupäeval toimus, nagu juba traditsiooniks saanud, külasadamas muinastulede öö üritus – Kiideva Muinastulede Öö 2021. Õhtuga alustas tantsutrupp 7 Seelikut Sipalt, muusikat tantsuks esitas Poolen Bänd. Lisaks sai head kõhutäit Maiult (Palivere söögituba) ning ka meie truu suhkruvatimüüja Viljandist oli kohal. Päikeseloojangul süütasime muinaslõkke ning “Eesti Vabariik 100” aastal alguse saanud vabariigi vanusele …

Kiideva Muinastulede Öö 2021 Read More »

Jäämäed

Nagu pea igal kevadel, on ka see aasta meie kaldaäärtele jõudnud rüsijää ehk jäämäed. On need see aasta ka üsna suured (kuulsime ütlusi nagu “Kiideva mäed ikka kõige suuremad”) ning külastajate seas ootamatult populaarsed – parkla bussijaama juures on pidevalt autosid täis ning nii mitmeltki sotsiaalmeedia postitustelt vaatavad vastu Kiideva jäised vaated. Ka ERRi uudistelõigust …

Jäämäed Read More »

EV 103 Kiidevas

24. veebruaril 2021 kogunesid nii mõnedki Kiideva küla elanikud udusel hommikul kl 7.36-ks sadamasse, et hõisata koos hümniga meie kauni kodumaa sünnipäeval riigilipp. Kuigi päikesetõusu udu tõttu ei näinud, oli meeleolu siiski peopäevale kohane. Kui sini-must-valge lipp vardas oli ning hümn lauldud, kostitas külavanem kohalolijaid sooja joogiga ning kiluvõibleibadega.

ÖÖKOHVIK 2020

Eelmisel aastal alustasime, see aasta jätkame! Ehk juulikuu kolmandal reedel teeme suveõhtu hilistundidel lahti Kiideva sadamas oma Öökohviku. Pakume nii magusat kui ka soolast, saab juua nii mahedat kui ka natuke kangemat. Lisaks tulevad ka ansambli AHOI poisid oma pillidega, et kohvikukülastajatega koos häid tuntud laule lauda (laululehed meie poolt juhuks, kui sõnad ununenud..  ).

Öökohvik

13. juuli kell 21.30 Hea muusika, maitsvad suupisted menüüst ja päikeseloojang Kiideva sadamas: KIIDEVA ÖÖKOHVIK Muusikat teeb Inga Kaare ja Peep Ojaveski duo VÕTA KAASA SÕBER JA HEA TUJU, KÕIK MUU KOHAPEAL OLEMAS!

Scroll to Top